• zaloguj się
  • utwórz konto

Konkursy na stanowiska nauczycieli akademickich - Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW 2024

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Strona z aktualnymi konkursami na stanowiska nauczycieli akademickich na Wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Aktualne oferty pracy na stanowiskach nauczycieli akademickich są dostępne w zakładce 'Rekrutacja'.

 

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego jako samodzielna jednostka UW istnieje od 1969 roku. Liczne zewnętrzne oceny naszego działania - w tym wyróżniające oceny programowe i instytucjonalne PKA, status Krajowego Naukowego Ośrodka Wiodącego w latach 2012-17, kategoria naukowa A+, oraz granty i nagrody krajowe i międzynarodowe, zdobywane przez pracowników i doktorantów MIM - potwierdzają, że potrafimy łączyć kształcenie o wysokiej jakości z prowadzeniem badań naukowych w ścisłym kontakcie z nauką światową. Za część swojej misji uważamy też kształtowanie kultury matematycznej i informatycznej poprzez działalność popularyzatorską, oraz współpracę z podmiotami naukowymi i społeczno-gospodarczymi z kraju i zagranicy.

Najważniejszym zasobem Wydziału są ludzie, którzy go tworzą.

 

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przy rekrutacji do pracy:
https://drive.google.com/file/d/1g-_UTB5XQ-gVQ24qzsD-ieaeyFAN9PxS/view?usp=sharing

 

Wzór życiorysu zawodowego (cv):

https://www.mimuw.edu.pl/konkursy

W razie pytań prosimy o kontakt:
konkursy@mimuw.edu.pl